Potter World

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
Top posters
Томас Минели

Сали Алора

Елеонора Даолеър

Изабела Салватор

Алекс Даолеър

Дейвид Блеър

Елена Сантяго

Ашли Грийн

Саманта Адамс

Хелена Петрова

Ноември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
КалендарКалендар

Share | 

Елеонора Робъртс

Go down 
АвторСъобщение
Елеонора Даолеър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист
За героя::
Друга Информация::

ПисанеЗаглавие: Елеонора Робъртс   Пет Ное 26, 2010 10:52 pm

Име: Елеонора Робъртс

Възръст: човешки - 20, вампирски - 690

Характер: Егуоистка съм и съм готова да убия всеки изпреечил се на пътя ми. Интерсувам се само от себе си и свойте интереси, въреки това съм забавна и умея да се забавлявам, не обичам да наранявам по - слабите от мен и заради това се храня с животинкска кръв. Мога да излизам на слънце, благодарение на едни обици, който ми подари Екатерина, когато ме превърна.

Външен вид: Имам вид на 20-годишно момиче, понеже бях точно на толко когато ме превърнаха. Имам красиви кафяви очи, който обаче стават черни когато съм жадна. Също така имам и красива буйна кестенява коса, когато съм на слънце тя става тъмно руса, дължината и е до кръста ми. Обичам да нося красиви, огромни рокли в стил 60-те, най - вече обичам червените, понеже червеното е любимият ми цвят.

История: Бях на 20, толкова млада и не опитала вкуса на живота. Имах всичко, родителите ми бяха много богати, аз учех медицина в университета, единственат ми мечта бе да завърша и да стана доктор, за да помагам на хората. Живеех в огромно имение, което се простираше точно на брега. Имах много приятели, който ме обичаха и аз обичах тях. Докато един ден не се появи тя, Екатерина Петрова, тя беше токлова красива и нежна, бепе олицетворение на женската красота, но беше самичка туко що престигнала нямаше приятели нямаше семейство. Не знаех каква е и за това и предложих да остане в къщи, нямаше да пречи къщата беше огромна, тогава нямах ни най - малка представя какво правя и какво щеше да струва това на живота ми. Един ден, когато вече бяхме приятелки тя издаде своята тайна, но това не беше само нейната тайна, а тайната на всички вампири по света. Един ден когато се прибрах от лекций заварих майка ми и баща ми мъртви ... и това не беше всичко, това беше една малка част от това, което ме очакваше, когато се качих горе те бяха дошли, първородните бяха дошли за мен и за нея. Те искаха да убият първо мен, а после и нея. Но намерихме компромисен вариант ... Да ме превърнат във вампир, мен обичащата хора, аз шях да стана чодовище, в този момент предпочетох смърта, но Екатерина мислеше само за себе си и ме превърна във вампир. Първоначално отказвах да се храня, но избрах да живеч по начин по който не вреди на хората храня се само с животинска кръв. Но станах егоистка и почнах да мисля само за себе си, станах такава каквато съм днес. Е това е моята история

Вид: Вампир

Професия: Журналист

Способност: Да чета мислите на другите.

Последната промяна е направена от Елеонора Даолеър на Пет Дек 03, 2010 11:46 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Томас Минели
Върколак
Върколак

Персонажен Лист

ПисанеЗаглавие: Re: Елеонора Робъртс   Пет Ное 26, 2010 11:02 pm

Приета си. Ще те помоля само да си оправиш историята ,защото в нея има някои грешни неща ,като "дойдох тук в Мистик Фолс".
Вижте профила на потребителя http://potter-world.forumotion.net
Елеонора Даолеър
Вампир
Вампир

Персонажен Лист

ПисанеЗаглавие: Re: Елеонора Робъртс   Пет Ное 26, 2010 11:05 pm

Готово :)
Вижте профила на потребителя
Томас Минели
Върколак
Върколак

Персонажен Лист

ПисанеЗаглавие: Re: Елеонора Робъртс   Пет Ное 26, 2010 11:16 pm

Приета! ^_^
Вижте профила на потребителя http://potter-world.forumotion.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Елеонора Робъртс   

Елеонора Робъртс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One world full of Magic! :: Your first category :: Герои :: Герои на възрастните-
Идете на: