Potter World

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
Top posters
Томас Минели

Сали Алора

Елеонора Даолеър

Изабела Салватор

Алекс Даолеър

Дейвид Блеър

Елена Сантяго

Ашли Грийн

Саманта Адамс

Хелена Петрова

Ноември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
КалендарКалендар

Share | 

Питър Симпсън

Go down 
АвторСъобщение
Хюсеин Мердан

ПисанеЗаглавие: Питър Симпсън   Вто Ное 30, 2010 10:55 am

име:Питър Симпсън
възраст: 1 курс
Характер: Обичам да чета всякакви книги свъезани с магии, мразя да ям крем, също най много мразя да слушам чалга - с цената на живота ми!!! Мечтая си да има списание за Хари Потър, Като подаряват различни неща, като книгите: история на магията и разни други неща, или пък философският камък, и така нататък с всеки брой!
Аз не съм много зъл, ако (приятелите) ми се държат така с мен. Характера ми се дължи на това, как се отнасят с мен. Ако са добри, и аз ще бъда. Ако не, това вече е друга приказка!
Външен вид: Аз изглеждам слаб, висок съм 1.40 см, имам кафяви очи, също и косата ми, просто съм едно обикновенно момче.
История: Майка ми се казва Сали Симпсън, а баща ми Луис Симпсън. Нямам братя и сестри, тъй като умраха в катастрофа със самолет, който пътуваше до Манчестър. Детството ми не беше много щастливо, тъй като родителите ми са мъртви. Беше ги убил един не много силен черен магьосник, защото те не са направили това, което иска черния магьосник.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Сали Алора
Вампир
Вампир

Персонажен Лист
За героя::
Друга Информация::

ПисанеЗаглавие: Re: Питър Симпсън   Вто Ное 30, 2010 3:07 pm

Първо , не може възраста ти да е курс , трябва да е години .Второ , не може мечтата ти да е списание за Хари Потър , като тук е форум , не живота ! И сложи снимка , като добавиш повече информация за външният ти вид !

Питър Симпсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One world full of Magic! :: Your first category :: Герои :: Герои на Учениците-
Идете на: